IKS en förening för alla!
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Idrottsklubben Standard
Fotboll A-Laget

Matcher
FEBRUARI 2024
 
25
10:15
sön
10:15    
Orrlidens IP
IK Standard A-lag - Triangelns IK6  -  0  
MARS 2024
 
02
15:30
lör
15:30    
Orrlidens IP
IK Standard A-lag - Skogstorps GoIF2  -  2  
 
10
12:00
sön
12:00    
Orrlidens IP
IK Standard - FC Södertälje 2  -  6  
 
24
14:00
sön
14:00    
Orrlidens IP
IK Standard - Jäders IF0  -  7  
 
27
19:45
ons
19:45    
Hammarens IP KG
IFK Mariefred - IK Standard5  -  2  
APRIL 2024
 
07
15:00
sön
15:00    
Orrlidens IP
IK Standard A-lag - Triangelns IK3  -  0  
 
11
19:30
tor
19:30    
Skogsängens IP
 
Södra FF - Idrottsklubben Standard A-Lag Herrar  -      
14
14:00
sön
14:00    
Råby IP 3 (konstgräs)
Ransta IK - IK Standard A-lag6  -  1  
 
20
13:00
lör
13:00    
Orrlidens IP
IK Standard - Nya Södertälje KFF 2  -  3  
 
27
14:30
lör
14:30    
Järna IP C1
Järna SK - IK Standard1  -  2  
MAJ 2024
 
04
11:30
lör
11:30    
Hållsta IP
IK Standard - Afrikansk FC1  -  3  
 
11
13:00
lör
13:00    
Hagstumosse IP KG
Gnesta FF - IK Standard3  -  3  
 
18
13:30
lör
13:30    
Hållsta IP
IK Standard - Torshälla-Nyby IS 2  -  3  
 
23
19:15
tor
19:15    
Gyllingsvallen
Stenkvista GoIF - IK Standard2  -  2  
 
31
19:00
fre
19:00    
Hållsta IP
IK Standard - Jäders IF U3  -  0  
JUNI 2024
 
07
19:00
fre
19:00    
Sparbanksvallen Malmahed
Malmköpings IF - IK Standard0  -  4  
 
16
15:00
sön
15:00    
Hållsta IP
IK Standard - IF Verdandi7  -  0  
 
20
19:00
tor
19:00    
Hållsta IP
IK Standard - Barva IF2  -  4  
 
30
13:00
sön
13:00    
Nykvarns IP 1
Nykvarns SK U - IK Standard1  -  1  
JULI 2024
 
06
11:30
lör
11:30    
Hållsta IP
IK Standard - Nykvarns SK U  -      
AUGUSTI 2024
 
03
12:00
lör
12:00    
Hållsta IP
IK Standard A-lag - Eskilstuna Södra FF  -      
 
09
19:00
fre
19:00    
Pilängen
Barva IF - IK Standard  -      
 
18
11:00
sön
11:00    
Fröslunda IP A
IF Verdandi - IK Standard  -      
 
23
19:00
fre
19:00    
Hållsta IP
IK Standard - Malmköpings IF  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
16:00
sön
16:00    
Kungsvallen
Jäders IF U - IK Standard  -      
 
07
13:30
lör
13:30    
Hållsta IP
IK Standard - Stenkvista GoIF  -      
 
14
15:00
lör
15:00    
Torshargs IP
Torshälla-Nyby IS - IK Standard  -      
 
21
11:30
lör
11:30    
Hållsta IP
IK Standard - Gnesta FF  -      
 
28
15:30
lör
15:30    
Östertälje IP B1
Afrikansk FC - IK Standard  -      
OKTOBER 2024
 
05
11:30
lör
11:30    
Hållsta IP
IK Standard - Järna SK  -      
 
12
13:00
lör
13:00    
Östertälje IP B1
Nya Södertälje KFF - IK Standard  -      
 
Samarbetspartners